Darłowskie Centrum Wolontariatu

SMAŻALNIA RYB ATOL DARŁÓWKOZapraszamy do smażalni ryb "Atol" - naszego darczyńcy Programu "Działaj Lokalnie" na smaczną kuchnię i wszelkiego rodzaju ryby.

 


Smażalnia znajduje się w zacisznym miejscu nieopodal najczystszej plaży w okolicy.


www.facebook.com/ATOLdarlowko

 

Smażalnia ATOL powstała w 1964r. Już od ponad 4 pokoleń dbają o jak najlepszą jakość serwowanych potraw. Otoczeni zielenią ogródka ziołowego, pachnących latem kwiatów, oraz świeżością morskiego powietrza, w zacisznym kącie ruchliwego Darłówka mogą państwo doznać prawdziwej oazy spokoju.

Każda z ryb trafia do nich prosto z kutra, co gwarantuje ich świeżość i doskonały smak. Ich specjalnością są dania z ryb bałtyckich. Każdy smakosz znajdzie coś dla siebie. W smażalni ATOL znajdą Państwo m.in zupy rybne, ryby smażone, grillowane, wędzone na zimno i na ciepło, przekąski garmażeryjne oraz szeroką gamę codziennie świeżo przygotowywanych surówek. Oferują również CATERING oraz organizacje imprez w stylu nadmorskim ;)

Świetna kuchnia oraz luźna atmosfera która tworzy załoga ATOLA nie pozwoli przejść obojętnie koło ich lokalu.Pamiętaj, by powołać się na naszą organizację: darłowski wolontariat, jeśli trafisz do smażalni dzięki naszej rekomendacji.

 

Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce