Darłowskie Centrum Wolontariatu

STOCZNIA DARŁOWO "M&W"

Społeczna odpowiedzialność jest integralną częścią działalności Stoczni Darłowo. Firma zajmuje się  popularyzacją piłki siatkowej wśród dzieci i młodzieży, wspiera młodych siatkarzy oraz siatkarki. Pokazują młodym ludziom, jak atrakcyjna i przyjemna to dyscyplina, a zarazem doskonały pomysł na siebie.


Od roku 2010  Stocznia Darłowo M&W jako partner strategiczny Darłowskiego Centrum Wolontariatu wspiera rozwój lokalny i aktywność społeczną w ramach Programu „Działaj Lokalnie”.


Zapraszamy w imieniu naszego partnera - biznesu z pasją i sercem na wyprawę po Bałtyku. Nie ważne czy jesteś doświadczonym wędkarzem, czy chcesz popłynąć pierwszy raz. Wędkarstwo morskie to świetna zabawa dla każdego. Wspaniała przygoda, duuuuża ryba i dobra zabawa gwarantowane.

Posiadają dwie jednostki przygotowane do przyjęcia kilkunastu osób na każdą. Organizują kilkudniowe wyprawy z noclegiem. Zapewniają ciepły posiłek i napoje. Złowione ryby są wyprawiane przez ich pracowników i przechowywane w chłodniach tak aby po zakończeniu rejsu mogli Państwo wrócić do domu ze świeżą pyszną rybą.

DARŁOWIAK

Jedyna taka jednostka w polskich portach, jedyna na której śmiało można ruszyć w kilkudniową eskapadę po całym Bałtyku. Przeżyj przygodę o której będziesz wszystkim opowiadał przez wiele lat. Złap największa rybę w swoim życiu. Zabierz kolegów, pracowników, rodzinę na wspaniałą wyprawę. Wędkowanie, nurkowanie, zwiedzanie - nasza jednostka jest do twojej dyspozycji. Duża mesa w której w tym samym czasie kilkanaście osób może spożywać posiłek czy np. oglądać telewizję. Wygodne, komfortowe kajuty oraz prysznic dzięki którym Darłowiak jest niczym pływający hotel. Obsługa jednostki to prawdziwi zawodowcy a szyper nigdy się nie myli. Nasi goście zawsze zabierają z rejsu duuuże, świeże ryby, masę wspaniałych wspomnień i dziesiątki opowieści o największych dorszach.

 

http://www.polowydorsza.com/


Pamiętaj, aby w przypadku kontaktu telefonicznego powołać się na naszą organizację: darłowski wolontariat.

 

Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce